استقرار اورژانس پزشکی در پروژه آرتمیس

سرپرست واحد HSEاتحادیه رسا با تاکید بر اینکه زمان حیاتی برای کمک های اولیه به یک مصدوم، سه دقیقه است، گفت: در سال های گذشته در صورت بروز یک حادثه، حضور اورژانس برای انجام فوریت های پزشکی، 40 تا 50 دقیقه طول می کشید که زمان بسیار زیادی بود.

وی ادامه داد: اما با راه اندازی یک واحد اورژانس، در صورت بروز هر حادثه ای، تیم پزشکی در محل حضور دارد و اقدامات لازم را با فوریت انجام خواهد داد.

مهندس زلفی گل این واحد اورژانس را دارای یک پزشک و یک بهیار عنوان کرد و ادامه داد: همچنین این واحد مجهز به یک دستگاه آمبولانس با تمام تجهیزات پزشکی تیپ Bشامل دستگاه شوک، کپسول اکسیژن، داروهای اورژانسی و سایر امکانات است.

وی در مورد حیطه تحت پوشش این واحد اورژانس اظهار داشت: این واحد در قطعه T1پروژه آرتمیس مستقر است اما در صورت بروز هر حادثه احتمالی در سایر پروژه ها و بخش های اتحادیه به محل اعزام خواهد شد.

سرپرست واحد HSEاتحادیه رسا در خصوص حوادث رخ داده در مدتی که از استقرار واحد اورژانس می گذرد، گفت: در این مدت به جز چند مورد جزئی مانند بریدگی دست، کارگاه پروژه در فضای امنی فعال بوده است.

/ 1 نظر / 68 بازدید
ادمین

سلام.وبلاگ خوبی دارید.اگه با تبادل لینک موافق هستید ما رو لینک کنید و به ما خبر بدید تا شما رو لینک کنیم.ممنون. آدرس وبلاگ : panjah40.blogfa.com