طبقات پارکینگ پروژه آرتمیس آماده اجرای دیوارهای جداکننده است

به دنبال اتمام عملیات بتنی در بیشتر طبقات پارکینگ پروژه تجاری اداری آرتمیس، این طبقات آماده دیوارچینی پیرامونی و اجرای دیوارهای جداکننده داخلی می باشند.

در حال حاضر عملیات اجرایی در بلوکهایT1و T2پیشرفت سریع تری نسبت به سایر بلوک ها دارد، به طوری که عملیات اجرایی سقف و کف هفت طبقه منفی بلوک T1که شامل طبقات پارکینگ می باشند، به طور کامل به اتمام رسیده است.

همچنین کف طبقه همکف این بلوک نیز آماده شده و هم اکنون عملیات اجرای سقف این طبقه به صورت عرشه فولادی و به منظور راه اندازی واحدهای تجاری در این طبقه، در حال اجراست که به زودی به اتمام می رسد.

در بلوک T2، اجرای سقف های بتنی پارت سوم رو به پایان است که با اتمام آن، سقف طبقات 7- تا 1- دو برج شرقی و غربی این قطعه که شامل پارکینگ ها می شود، به طور کامل اجرا شده است.

اجرای دیوارهای بتنی اطراف بلوک T2شرقی و غربی تا طبقه1- نیز تا پایان آذرماه تکمیل می شود. همزمان عملیات خاکریزی در پشت دیوارهای حائل نیز در حال انجام است که با اجرای آن ها حدود 20 متردر عرض هر بلوک، به فضای کارگاهی پروژه افزوده خواهد شد.

قطعات T3تا T5، تقریبا در یک مرحله از اجرا به سر می برند به نحوی که در هر سه بلوک، اجرای سقف طبقات -2و -1در حال انجام است.

اجرای دیوارهای بتنی نیز در این بلوک ها به سرعت ادامه دارد و پیش بینی می شود که این عملیات در قطعات یاد شده تا پایان دی ماه به اتمام برسد.

با اجرای سقف و کف در بیشتر طبقات پارکینگ قطعات و انجام عملیات بتنی، طبقات منفی این پروژه عظیم آماده اجرای دیوارهای داخلی و جداکننده هستند.

/ 1 نظر / 71 بازدید
اکبری

خواهشمند است اطلاعات دقیق تری راجع به پیشرفت پروژه و قیمت سهام ها و نحوه خرید و فروش آنها بفرمایید.