اجرای70 هزار مترمربع سقف در 75 روز پایان یافت

 
              
اجرای70 هزار مترمربع سقف در 75 روز پایان یافت     
  

جانشین معاون اجرایی اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا از اجرای 70 هزار متر مربع سقف و 15 هزار متر مربع دیوار حائل پروژه آرتمیس، در 75 روز اخیر خبر داد.

مهندس عزیز زحمت کشان با اعلام این خبر گفت: در چند ماه اخیر با برنامه ریزی و تنظیم چارت جدید نیروی انسانی، سرعت اجرای پروژه، شتاب مضاعفی به خود گرفته است.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه به طور جدی از امسال آغاز شده است، افزود: از بیستم فروردین امسال تاکنون، سقف طبقات 7- تا 5- در تمام قطعات پروژه اجرا شده است.

جانشین معاون اجرایی اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا، ادامه داد: همچنین در این مدت، اجرای دیوارهای بتنی، ساخت اسکلت در کارخانه ها و نصب آن در سایت، بلوکاژ (قلوه ریزی برای جلوگیری از نفوذ آب) و خاکریزی نسبت به دیوارهای حائل نیز انجام شده است.

وی تصریح کرد: در ماه های اخیر، چیدمان بهینه نیروی انسانی، صرفه جویی در هزینه ها و به دنبال آن تسریع در اجرای پروژه، تاخیراتی که از قبل به پروژه تحمیل شده بود را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

زحمت کشان با تاکید بر برنامه ریزی برای پیش بردن همزمان طراحی، ساخت، نصب و نظارت بر اجرای پروژه آرتمیس، گفت: با اعمال سیاست مدیریتی جدید، پیش بینی می شود که اجرای پروژه تا چند ماه آینده به زمان بندی تعیین شده، برسد.

/ 0 نظر / 40 بازدید