گردهمایی اعضای اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا برگزار شد

 

              
گردهمایی اعضای اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا برگزار شد     
  

گردهمایی بزرگ خانواده اتحادیه رسا با حضور چند صد نفر از اعضای تعاونی­های عضو در اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا، پنجشنبه شب در سالن وزارت کار برگزار شد.

در این گردهمایی مهندس حسن قلعه نوئی، مدیرعامل این اتحادیه گزارشی از روند مثبت و پیشرفت­های پروژه آرتمیس، موقعیت ممتاز این پروژه تجاری اداری ارائه داد.

وی همچنین توضیحاتی درباره برگه­های سهام، ارزش آنها، آخرین تغییرات این برگه­ها و چگونگی تفکیک آنها بیان کرد.

در ادامه طراح معماری پروژه آرتمیس، به تشریح تازه­ترین تغییرات در طراحی این پروژه شامل پیش­بینی رستوران در طبقات، ایجاد فضاهای متفاوت و تکرارنشدنی در پروژه، ارتباط پارکینگ برج­ها با یکدیگر، طراحی نقشه­ها به صورت سه بعدی و سایر ویژگی­های معماری پروژه پرداخت.

مهندس رجبیان با بیان اینکه معماری این پروژه نمونه مشابهی ندارد، تاکید کرد: معماری­ای که چند سال پیش و با اقتضائات همان موقع طراحی شده بود، امروز در بازبینی و اصلاحات، آینده را در نظر داشته و به گونه­ای طراحی می­شود که تا سال­­ها، متفاوت و منحصر به فرد باشد.

وی با اشاره به ذات درون­گرای طراحی قبلی پروژه آرتمیس، تصریح کرد: مهمترین و اصلی­ترین ویژگی معماری جدید پروژه آرتمیس، برون­گرا بودن آن با توجه به ویژگی­های گردشگری محیط پیرامون آن است.

در این گردهمایی مدیر روابط عمومی اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا نیز، در جمع خانواده بزرگ اتحادیه رسا از اقدامات و فعالیت­های تبلیغاتی برای معرفی و شناساندن هرچه بهتر پروژه آرتمیس به عنوان یک پروژه بزرگ ملی سخن گفت.

برگزاری ضیافت معنوی افطار، پایان­بخش گردهمایی پنجشنبه­ شب اعضای تعاونی­های اتحادیه مسکن نمونه رسا بود.

/ 0 نظر / 75 بازدید