تقدیر از حامی بزرگترین جشن­های ماه رمضان در پایتخت

                 

 
              
تقدیر از حامی بزرگترین جشن­های ماه رمضان در پایتخت     
  

حامی و اسپانسر بزرگترین جشن­های رمضانی در حاشیه دریاچه چیتگر که با برگزاری باشکوه­ترین جشن­ها در شب­های ماه مبارک رمضان، اوقات خوشی را برای شهروندان تهرانی رقم زد، مورد تقدیر قرار گرفت.

دکتر سید محمدهادی ایازی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، با حضور در آخرین جشن ویژه ماه مبارک رمضان در ساحل دریاچه چیتگر، از اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا به عنوان حامی مالی باشکوه­ترین جشن­های ویژه ماه مبارک رمضان در پایتخت، تقدیر و تشکر کرد.

استقبال بیش از 10 هزار نفری شهروندان تهرانی که از اولین شب‌های ماه مبارک رمضان در جشن بهترین ماه خدا در حاشیه دریاچه چیتگر حضور داشتند باعث شد که این جشن‌ها پر ازدحام‌ترین جشن‌های ماه مبارک رمضان در سطح شهر تهران باشد.

این استقبال به ویژه بعد از شب­های قدر، به حدی بود که مسئولان برگزار کننده جشن­ها مجبور شدند تا ظرفیت محل برگزاری مراسم را تا سه برابر افزایش دهند، اما همچنان تعداد شهروندانی که در این جشن شرکت داشتند به قدری زیاد می­شد که افزایش ظرفیت نیز پاسخگوی این استقبال نبود.

این جشن­ها که در تمام شب­های ماه مبارک رمضان (به جز شب­های قدر) و عید سعید فطر، پذیرای شهروندان بود، با حمایت مالی اتحادیه تعاونی‌های رسا، سازنده برج‌های شش گانه آرتمیس با 700 متر طول در پهنه شمالی دریاچه چیتگر، برگزار می­شد. مجری برگزاری آن هم موسسه فرهنگی هنری مهر ایرانیان است که توانسته اند با اجرای برنامه‌های متنوع و همکاری و نظارت شهرداری منطقه 22 تهران، ساعات شادی را برای شهروندان رقم بزنند.

جشن‌های بهترین ماه خدا در حاشیه دریاچه چیتگر شامل اجرای زنده موسیقی پاپ، موسیقی سنتی، برنامه‌های مخصوص کودک، اجرای حرکات نمایشی، تواشیح، تقلید صدا و مسابقه است که جشن بسیار شادی را تا پاسی از شب برای شهروندان تهرانی محیا کرد.

از برنامه ­های این جشن­ها که موجب استقبال بسیاری از شهروندان شده بود، حضور مجموعه­ای از بهترین خوانندگان پاپ ایران مانند فریدون آسرایی، علیرضا روزگار، امیر تاجیک، شهرام شکوهی، علی عبدالمالکی و گروه سون بود.

/ 0 نظر / 53 بازدید