خدمات اتحادیه تعاونی های مسکن رسا آبروی بخش تعاون است

مرعشی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های موفق و عظیم اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا اظهار داشت: فعالیت های این اتحادیه از افتخارات بخش تعاون است و همه دستگاهها به ویژه سازمانهای اجرایی مرتبط به بخش تعاون باید اتحادیه رسا را در ظهور موفقیت های بیشتر و سرعت بخشیدن به پروژهای در دست اقدام کمک نمایند.

وی با اشاره به جایگاه و وظایف اتاق تعاون مرکزی ایران ادامه داد: اتاق تعاون با توجه به رسالت خود که اصلی ترین آن پیگیری حقوق تعاونی های است، آمادگی دارد تا در پیشرفت اتحادیه سهیم بوده و هرگونه کمکی رادر رفع مشکلات پیش روی این تعاونی انجام دهد.

معاون پارلمانی اتاق تعاون ایران تصریح کرد: فعالیت این اتحادیه در عرصه ساخت و ساز، نه تنها سرمایه های خفته مردم را از به چرخه تولید وارد کرده، بلکه با هر پروژه ای که شروع می کند، زمینه فعالیت 70 نوع شغل در حوزه ساخت و ساز را فراهم می کند.

وی همچنین به نیاز کشور به پنج میلیون مسکن در حال حاضر و ضرورت نوسازی بافت های فرسوده اشاره کرد و افزود: با این نیاز، حجم کارهای سخت و ساز در کشور تمام شدنی نیست و تعاونی های مسکن یکی از بازوهای توانمندی هستند که نقشی اساسی در رفع نیازهای حوزه مسکن و ساختمان دارند.

مدیرعامل اتحادیه رسا نیز در این جلسه با اشاره به تاکید این اتحادیه بر ساخت پروژه های فاخر و ارزشمند، تصریح کرد: از این طریق می توان ضمن توجه به وجه اقتصادی فعالیت های عمرانی، کارکرد ملی آن ها را نیز در نظر گرفت و آثاری خلق کرد که بخشی از افتخارات  ملی کشور محسوب شوند.

سید حسن قلعه نوئی در این زمینه به ساخت بزرگترین پروژه تجاری اداری شمال دریاچه چیتگر توسط این اتحادیه اشاره کرد و افزود: با پیاده سازی فرایندهای صنعتی سازی در ساخت این پروژه و استفاده از طرح و متریال مطلوب و بهترین شیوه اجرا، سعی شده تا این پروژه عظیم به نوعی متفاوت از عرف جاری ساختمان سازی، اجرا شود.

/ 0 نظر / 141 بازدید