تفکیک اوراق تجاری اداری پروژه آرتمیس به تصویب مجمع اتحادیه رسا رسید

 
              
تفکیک اوراق تجاری اداری پروژه آرتمیس به تصویب مجمع اتحادیه رسا رسید     
  

تفکیک اوراق تجاری اداری پروژه آرتمیس، در مجمع سالانه سال 92 اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا، با کسب حداکثر آرا به تصویب رسید.

در این جلسه دستورالعمل جدید اوراق تجاری اداری پروژه آرتمیس، مبایعه­نامه نقل و انتقال اوراق سهام در تعاونی­ها و فرم خرید و فروش سهام پس از بحث و تبادل نظر اعضای مجمع، به رای گذاشته و تصویب شد.

همچنین برنامه زمان­بندی و آنالیز ریالی پروژه آرتمیس که توسط مدیرعامل تهیه و به تصویب هیئت مدیره اتحادیه رسیده بود، مورد بررسی قرار گرفت و رای­گیری نهایی در مورد آن به جلسه بعدی مجمع موکول شد.

در این جلسه که سومین گردهمایی اعضای مجمع اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا از ابتدای سال تاکنون بود، جدیدترین گزارش فعالیت­های اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا در زمینه پیشبرد پروژه­های در دست اجرا شامل بزرگترین پروژه تجاری ادرای شمال دریاچه چیتگر، پروژه مسکونی الماس، پروژه مسجد امام علی، مجموعه ورزشی و سایر اقدامات اتحادیه ارائه شد.

مدیران و معاونان واحدهای اجرایی، فنی مهندسی، روابط عمومی و صندوق مشارکت و سرمایه­گذاری نیز هر یک به طور جداگانه به شرح فعالیت­ها و آخرین اقدامات خود به ویژه در مورد پروژه تجاری اداری آرتمیس پرداختند.

در پایان، مجمع سالانه اتحادیه رسا، میزبان مهندس حسین مرادی، شهردار منطقه 22 بود. با حضور وی مدیران عامل تعاونی­های عضو اتحادیه رسا که اغلب اعضای آن ها ساکن منطقه 22 و همسایه دریاچه چیتگر هستند، مشکلات، چالش و سوالاتی را در خصوص منطقه 22 و دریاچه چیتگر مطرح کرده و به دنبال آن، شهردار منطقه، به تشریح برنامه­های در دست اجرا برای رفع نیازهای منطقه پرداخت.

همچنین انتخابات هیئت مدیره اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا که قرار بود در این جلسه مجمع برگزار شود، به جلسه بعدی آن در روز یکشنبه هفته آینده موکول شد.

/ 0 نظر / 17 بازدید