مدیر صندوق مشارکت و سرمایه­گذاری اتحادیه رسا خبر داد افزایش نرخ سود سپرده

افزایش نرخ سود سپرده­­های روزشمار و بلندمدت تا عید سعید فطر          

  

مدیر صندوق مشارکت و سرمایه­گذاری اتحادیه رسا از افزایش نرخ سود سپرده­های روزشمار و بلندمدت این صندوق تا عید سعید فطر خبر داد.

عبدالرحیم اعلامی با اعلام این خبر گفت: به سپرده­های روزشمار و بلندمدتی که تا پایان ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر، در صندوق مشارکت و سرمایه­گذاری اتحادیه رسا سپرده­گذاری شوند، دو درصد بیشتر از ایام عادی سال سود تعلق می­گیرد.

وی با بیان اینکه سود سپرده­های روزشمار در ایام عادی سال 23 درصد است، افزود: بر اساس این طرح، به سپرده گذارانی که تا عید سعید فطر، اقدام به افتتاح حساب و سپرده گذاری روزشمار نمایند، دو درصد سود بیشتر، معادل 25 درصد سود تعلق می­گیرد.

مدیر صندوق مشارکت و سرمایه­گذاری اتحادیه تعاونی­های مسکن نمونه رسا ادامه داد: همچنین سود سپرده­های بلندمدت یک ساله، دوساله و سه ساله، در این مدت با دو درصد افزایش، به ترتیب 29، 5/30 و 32 درصد خواهد بود.

آن دسته از اعضای اتحادیه که متقاضی افتتاح حساب در صندوق سرمایه گذاری و مشارکت اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا هستند، می توانند به محل این صندوق، واقع در انتهای همت غرب، شهرک گلستان، جنوب غربی میدان ساحل، مجتمع مسکونی پارسیا، بلوک یاس، مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44758320 تماس حاصل نمایند.

/ 0 نظر / 38 بازدید